0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Jitrocel 245 ml

Doplněk stravy
245 ml
Běžná cena
93,00 Kč 37,96 Kč/100 ml

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek v tekuté formě s extraktem z jitrocele kopinatého obohacený vitaminem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Jitrocel napomáhá správné funkci dýchacího a imunitního systému. Pro dospělé a děti od 3 let.

Dávkování

Dospělí užívají 3-5x denně 1 kávovou lžičku (5 ml), děti od 3 let 1x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Před použitím protřepejte.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženo a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt odpovídající sušenému listu jitrocele kopinatého 136,5 mg, vitamin C 19,5 mg v 5 ml.

Invertní cukr, čištěná voda, extrakt z listu jitrocele kopinatého, (voda, jitrocel kopinatý Plantago lanceolata, sorban draselný), L-askorbová kyselina L-askorbát sodný, konzervant (sorban draselný).

Charakteristika

Forma Sirup
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50113855