0
K pokladně

collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen sáčky 30x3,3 g

Doplněk stravy
99 g
Běžná cena
629,00 Kč 635,35 Kč/100 g

Značka: collalloc

Popis produktu

Collalloc je kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen. Je bioaktivní, což znamená, že se skvěle vstřebává. Díky jeho vlastnostem s ním vaše tělo zachází skoro stejně, jako by si ho vyrobilo samo, a použije jej přesně tam, kde je třeba. Collalloc je ve formě prášku, který rozpustíte ve sklenici vody. Nemá žádnou chuť ani barvu. Můžete ho rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít v kteroukoliv denní dobu.

Dávkování

Obsah 1 sáčku nasypejte do sklenice a zalijte vodou (2 dl) nebo vaším oblíbeným studeným nápojem (džus, mléko, smoothie). Nechejte 5 minut rozpustit, můžete promíchat. Lze pít v kteroukoliv denní dobu. Jeden sáček je dávka na 1 den. Doporučujeme zahajovací 3-měsíční kúru na denní bázi. Potom lze užívat i nadále denně nebo zvolit individuální režim. Pro zvýšení účinnosti užívejte denně také vitamin C, nejlépe v přírodní formě.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bioaktivní hydrolyzovaný kolagen z ryb obsahuje typ I, II a III.

Charakteristika

Forma Sáčky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50111826