0
K pokladně

Advance Chlorella + Spirulina BIO 1000 tablet

Doplněk stravy
1000 ks
Běžná cena
440,00 Kč 0,44 Kč/ks

Značka: Advance

Popis produktu

Chlorella + Spirulina ADVANCE je unikátní doplněk stravy. Obsahuje čistou chlorellu a spirulinu prémiové kvality s certifikací BIO bez přídavných a tabletovacích látek. Chlorella napomáhá z těla odstraňovat toxiny. Má schopnost do sebe toxiny absorbovat a napomáhá tak pročištění organismu. Spirulina podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí.

Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 6 až 12 tablet. Noví uživatelé bez zkušeností s užíváním mohou začít na dávce 2x denně 3 tablety a dávku postupně po týdnech zvyšovat. Děti od 3 let užívají 1 až 4 tablety denně.

Užívejte ideálně 15 až 30 minut před jídlem. Dostatečně zapijte (min. 2 dcl tekutiny). Během užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, poraďte se o vhodnosti užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

50% BIO chlorella + 50% BIO spirulina 200 mg / 1 tableta. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50111404