0
K pokladně

De-press 60 tobolek

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
461,00 Kč 7,68 Kč/ks

Značka: De-press

Popis produktu

De-press obsahuje silnou dávku kozlíku lékařského pro dosažení duševní pohody, vyrovnání se stresem, a šafrán setý pro dosaženi dobré nálady. Funkčnost doplňku stravy synergicky doplňuje vitamin B a hořčík v kombinaci s extrakty 4 bylin a L-tryptofanem.

Dávkování

Užívejte 1–2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množství vody. Vhodné i k dlouhodobějšímu užívání.

Upozornění

Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Nutriční hodnoty

L-tryptofan*, extrakt kozlíku lékařského*, extrakt meduňky lékařské*, hořčík 56,5 mg – RHP 15 %, extrakt třezalky tečkované*, extrakt šafránu setého*, vitamin B6 1,4 mg – RHP 100 %. *RHP není stanovena. RHP – referenční hodnota příjmu.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

L-tryptofan 200,0 mg, extrakt kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 80,0 mg, extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis) 80,0 mg, plnidlo: fosforečnan vápenatý; hořčík (oxid hořečnatý) 56,5 mg, extrakt třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 20,0 mg, extrakt šafránu setého (Crocus sativus) 10,0 mg, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg, tobolka: želatina, barvivo: uhličitan vápenatý.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50109175