0
K pokladně

Boiron Sédatif PC 90 tablet

Homeopatický léčivý přípravek
Běžná cena
320,00 Kč 320,00 Kč/ks

Značka: Boiron

Medicínský certifikát
Popis produktu

SÉDATIF PC je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku.

Dávkování

Doporučená dávka přípravku je: dospělí, dospívající a děti: 1-2 tablety 3x denně, ráno v poledne a večer, nejlépe mimo dobu jídla.Perorální podání (ústy). Tablety nechat rozpustit pod jazykem. U dětí do 6 let je možné tablety před podáním rozpustit, nejlépe v malém množství čisté neperlivé vody, z důvodu rizika vdechnutí.

Pokud se do 2 týdnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Neužívejte, jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku.

Upozornění

HOMEOPATICKÝ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI

SUKL ID
207809
SÚKL název
SÉDATIF PC SLG TBL NOB 90
Farmakoterapeutická skupina
Homeopatica
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aconitum napellus 6 CH
Belladonna 6 CH
Calendula officinalis 6 CH
Chelidonium majus 6 CH
Abrus precatorius 6 CH
Viburnum opulus 6 CH
 
Pomocnými látkami jsou:
monohydrát laktózy, sodná sůl kroskarmelózy, magnesium-stearát.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107699