0
K pokladně

NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4 g

Doplněk stravy
120 g
Původní cena
965,00 Kč
839,00 Kč 699,17 Kč/100 g

Značka: NosiFol

Popis produktu

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy se sladidlem ve formě sáčků. Obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic, který je důležitý u osob s nižší schopností aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. 

Dávkování

Přípravek NosiFol Forte DuoActive je určen pro dospělé. 1-2 sáčky denně rozpusťte ve sklenicí vody a vypijte, nejlépe před jídlem. Doporučená doba užívání je nejméně 3 měsíce.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávat mimo dosah dětí! Nepoužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na jakoukoliv složku výrobku.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Myo-inositol; maltodextrin; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; vitamín C (L-askorbová kyselina); glukonan zinečnatý; d-chiro-inositol; aroma; protispékavá látka: oxid křemičitý; vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); aktivní folát (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové); vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); selen (L-seleno-methionin); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12 (kyanokobalamin); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová); sladidlo: sukralóza.

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50103437