Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Bioalis Kozí kolostrum 180 kapslí

Doplněk stravy
60 g
Původní cena
1 775,00 Kč
1 418,00 Kč 2 363,33 Kč/100 g

Značka: Bioalis

Popis produktu

Bioalis kozí kolostrum neboli mlezivo, je cenná přírodní látka, která vzniká během prvních dvanácti hodin po porodu. Tento doplněk stravy obsahuje vysoké množství aktivních látek, které ale nikdy nemohou vyjádřit sílu kolostra jako celku.

Dávkování

Dospělí: 4 kapsle denně. Děti od 3 let: 2 kapsle denně. Užívejte ráno na lačno nebo během dne před jídlem. Zapíjejte vlažným nápojem – horká tekutina ničí aktivní látky. Pro lepší poživatelnost lze obsah kapsle vysypat. Přípravek lze užívat dlouhodobě.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Kozí kolostrum nesmí konzumovat osoby s nesnášenlivostí kozího mléka a kozího kolostra. Pokud jste těhotná, nebo kojíte, poraďte se před užíváním přípravku se svým lékařem. Přípravek není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření skladujte v chladničce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedna kapsle obsahuje cca 260 mg 100% kozího kolostra a plnidlo: celulózu v HPMC (rostlinném) obalu. Neobsahuje lepek. Vhodné i pro vegetariány.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50097080