0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Ušní spray Oliva 30 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Ušní sprej Oliva je zdravotnický prostředek s obsahem olivového oleje, tea tree oleje a vitaminu A pro pravidelnou hygienu ucha a při nadměrné tvorbě ušního mazu. Olivový olej změkčuje ušní maz a usnadňuje jeho odstranění. Obsažený tea tree olej působí jako přírodní antimykotikum. Pro dospělé a děti od 3 let.

Použití

Pro pravidelnou hygienu ucha a jako prevenci vstříkněte po jedné dávce roztoku do ucha (u dospělých podle potřeby i více) a nechte působit 5 minut, postup opakujte 2–3x týdně. U osob, které nosí naslouchadla, i vícekrát týdně. Při ušní mazové zátce vstříkněte jednu dávku roztoku do ucha (u dospělých podle potřeby i více) a nechte působit 10 minut. Podle potřeby zopakujte. Na odstranění změklého ušního mazu nepoužívejte tyčinky do uší, pouze nechte obsah vytéct a opatrně otřete.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě perforovaného ušního bubínku, citlivosti na některou ze složek přípravku, při poškozeném zvukovodu, před a po chirurgickém zákroku nebo pokud máte cizí těleso v uchu. Při bolesti v uchu vyhledejte pomoc lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Paraffinum liquidum, Olea Europaea Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Retynil Palmitate, Melaleuca Alternifolia Oil, BHT.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134249