0
K pokladně

ENZYCOL DNA 100+40 tobolek

Doplněk stravy
84 g
Běžná cena
656,00 Kč 780,95 Kč/100 g

Značka: ENZYCOL

Popis produktu

Enzycol je doplněk stravy vhodný pro osoby se zvýšenou hladinou kyseliny močové. Obsahuje unikátní kombinaci kyselé višně, celerových semínek, dále obsahuje extrakt z pistácie a kurkumin. Díky celeru, který podporuje diurézu, je navíc přebytečná hladina kyseliny močové vyplavena pryč z lidského organizmu.

Dávkování

Při obtížích užívejte 4 tobolky denně (2 ráno a 2 večer do zmírnění problému. Při pravidelném užívání 2 tobolky denně (1 ráno a 1 večer) po dobu 2-3 měsíců. Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Dobře zapijte vodou.

Upozornění

Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Současné užívání s léky předem konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MULTI Clean UP complex 535 mg - (extrakt z plodu višně (Prunus cerasus) 200 mg, extrakt ze semen celeru (Apium graveolens) 150 mg, extrakt ze semen pistácie (Pistacia vera) 160 mg, kurkumin 25 mg). Vitamin C (L-askorbová kyselina) 20 mg, 25 % RHP*; plnidlo: bezlepková kukuřičná vláknina; protispékavá látka: stearan hořečnatý, zinek (oxid zinečnatý) 0,8 mg, 8 % RHP*; tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.

* RHP - referenční hodnoty příjmu

Charakteristika

Forma Tobolky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50094623