0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Echinacea bylinné kapky 100 ml

Doplněk stravy
100 ml
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/100 ml

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Pro správnou obranyschopnost organismu. Dr. Max Echinacea bylinné kapky obsahují výtažek z rostliny Echinacea purpurea (třapatka nachová), která příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém. Přispívá také k normální funkci dýchacího systému.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 2x denně 20 kapek přímo nebo v nápoji. Před použitím protřepejte. Případný jemný sediment je přírodního původu a není znakem nekvality přípravku.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 12 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Nutriční hodnoty

Dr. Max Echinacea Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vodný extrakt z natě a kořene třapatky nachové (1:2,5-4) 1, 311 g - odpovídá sušené bylině 487,6 mg v denní dávce 40 kapek.

Vodný extrakt z natě a kořene třapatky nachové [voda, nať a kořen třapatky nachové (Echinacea purpurea), regulátor kyselosti (kyselina citronová)], sladidlo (maltitol), čištěná voda, konzervant (sorban draselný).

Charakteristika

Forma Kapky
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50136319