0
K pokladně

Bioveta Caniverm mite 0,175 g 6 tablet

Veterinární léčivý přípravek
Původní cena
188,00 Kč
177,00 Kč 177,00 Kč/ks

Značka: Bioveta

Veterinární certifikát
Popis produktu

Antiparazitikum proti oblým a plochým červům. Kulaté, nažloutlé tablety s drobnými skvrnkami a dělící rýhou na jedné straně. Cílový druh zvířat - psi, kočky, kočkovité a psovité šelmy.

Dávkování

Kočky, malá plemena psů + štěňata: 1 tableta 0,175 g na 0,5-2 kg živé hmotnosti. 2 tablety 0,175 g na 2-5 kg živé hmotnosti. Dávka se podává jednorázově. Můžete ji nabídnout zvířeti samostatně nebo zabalenou do kousku krmiva. Nepodávejte současně s mléčnou potravou. V zoologických zahradách, cirkusech a podobně se doporučuje smíchat rozdrcené tablety dle váhy šelmy do masové koule a ty rozložit ve voliéře dle počtu zvířat před ranním krmením.

Odčervení mláďat

U mláďat se doporučuje preventivně odčervovat od 3. do 12. týdne stáří jednorázově v intervalu 3 týdnů a pak pravidelně každé 3 měsíce.

Upozornění

Nepodávat současně s přípravky na bázi piperazinu, případně jinými antiparazitiky. U březích fen je třeba přesně dodržovat dávkování. Po manipulaci s přípravkem si umyjte ruce.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: CANIVERM mite – tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9939212
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 tableta obsahuje: Fenbendazolum 37,5 mg, Pyranteli embonas 36,0 mg, Praziquantelum 12,5 mg.

Charakteristika

Forma Tablety

Název produktu

Produktová řada Caniverm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50137897