0
K pokladně

Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tablety

Veterinární léčivý přípravek
Běžná cena
188,00 Kč 188,00 Kč/ks

Značka: Drontal

Veterinární certifikát
Popis produktu

Tablety ochucené masovou přichutí ve tvaru kosti k léčbě smíšených parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy (škrkavky, měchovci, tenkohlavci, tasemnice). Pomáhá při potlačení infekcí vyvolaných prvoky Giardia spp. u štěňat a psů.

Dávkování

1 tableta na 10 kg živé hmotnosti zvířete. Na 2-5 kg lze podat polovinu tablety. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.

Upozornění

V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg - tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9904450
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti oblým a plošším červům u psů, škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), tenkohlavcům (Trichuris vulpis), měchovcům (Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum), tasemnici (Echinococcus granulosus, Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) a prvokům Giardia.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50093913