0
K pokladně

MOVit Energy Probiotika Komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
324,00 Kč 3,60 Kč/ks

Značka: MOVit Energy

Popis produktu

Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a udržují rovnováhu střevní mikroflóry a zabraňují přemnoženi škodlivých bakterií.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-2x denně při jídle. Mikroorganismy jsou schopné přežít různí podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, když byli užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou. Pokud nejste vy nebo vaše dítě schopni kapsli polknout, lze ji otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C v originálním balení, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina. Obsah ve 2 kapslích: Komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií 20x109 CFU, VITAMIN C 40,0 mg (50 % RHP – referenční hodnoty příjmu).

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů C
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50129472