0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Magnesium Complex Active 60 tablet

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
156,00 Kč 2,60 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Kombinace hořčíku, vitaminů B6 a E doplněná draslíkem pro správnou činnost svalů. Hořčík (magnezium) je základní minerální složka lidského těla. V přípravku Dr. Max Magnesium Complex Active je obsažen v organické formě, která je pro lidský organismus lépe vstřebatelná.

Dávkování

Dospělí a děti od 15 let užívají 2 tablety denně. Děti od 6 do 15 let užívají 1 tabletu denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 6 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Draslík 150 mg (7,5 % RHP), hořčík 50 mg (13,3 % RHP), vitamin E 5 mg (41,6 % RHP), vitamin B6 1 mg (71,4 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Hořečnaté soli kyseliny citronové, chlorid draselný, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (polyvinylpyrolidon), maltodextrin, plnidlo (fosforečnany vápenaté), DL-α-tokoferyl-acetát (50%), kukuřičný škrob, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, pyridoxin hydrochlorid, protispékavá látka (talek).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů B6
Skupiny minerálů Hořčík
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134604