0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Lichořeřišnice bylinné kapky 100 ml

Doplněk stravy
100 ml
Běžná cena
156,00 Kč 156,00 Kč/100 ml

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Doplněk stravy Dr. Max Lichořeřišnice bylinné kapky obsahuje vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší, která se tradičně používá v lidovém léčitelství. Lichořeřišnice pochází ze severu Jižní Ameriky, do Evropy byla dovezena jako okrasná rostlina. Obsahuje řadu aktivních látek např. flavonoidy isoquercitrin a kampferol, hořčičné silice a také vitamin C.

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 2x denně 20-30 kapek. Kapky lze užívat přímo nebo v nápoji.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Před použitím protřepat. Vzniklý sediment není na závadu.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší (1:4) 1,112 g – odpovídá sušené bylině 278 mg ve 40 kapkách.

Čištěná voda, vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší [voda, nať lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), regulátor kyselosti (kyselina citronová)], konzervant (sorban draselný).

Charakteristika

Forma Kapky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134403