0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max AQ-balance 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
261,00 Kč 8,70 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max AQ-balance je doplněk stravy s obsahem bylinných a rostlinných extraktů. Kořen pampelišky lékařské a extrakt z listů břízy bělokoré pomáhají normálnímu trávení, navíc bříza podporuje detoxikaci organismu. Extrakty z pupečníku asijského, listnatce bodlinatého a kopřivy dvoudomé příznivě ovlivňují činnost cévní soustavy a přispívají ke snížení pocitu „těžkých nohou“. Extrakt z révy vinné pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost, přičemž semena révy vinné mají antioxidační vlastnosti.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno do 18 let věku, pro těhotné a kojící ženy.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z listů břízy bělokoré (4:1) 100 mg, extrakt z nati pupečníku asijského (4:1) 100 mg, extrakt z kořene pampelišky lékařské (4:1) 70 mg, extrakt z listů kopřivy dvoudomé (5:1) 50 mg, extrakt ze semen révy vinné (4:1) 35 mg, extrakt z kořene listnatce bodlinatého (12:1) (saponiny 5 %) 10 mg, extrakt ze slupek plodů révy vinné (resveratrol 5 %) 5 mg v jedné tabletě.

Plnidlo (fosforečnany vápenaté), extrakt z listů břízy bělokoré (Betula pendula), extrakt z nati pupečníku asijského [Centella asiatica (L.) Urb.], extrakt z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), extrakt ze semen révy vinné (Vitis vinifera L.), protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), extrakt z kořene listnatce bodlinatého (Ruscus aculeatus), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), extrakt ze slupek plodů vinné révy (Vitis vinifera L.), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavé látky (talek, hořečnaté soli mastných kyselin), odpěňovač (polyethylenglykol), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50127855