0
K pokladně

Imunoglukan P4H® ACUTE! 100 ml

Doplněk stravy
100 ml
Běžná cena
293,00 Kč 293,00 Kč/100 ml

Značka: Imunoglukan

Popis produktu

Imunoglukan P4H® ACUTE! obsahuje aktivní složku IMG® s výtažky z hlívy ústřičné, kombinaci pěti rostlinných extraktů + vitamín C a zinek, které podporují přirozenou obranyschopnost těla.

Použití

Před každým použitím je nutno lahvičku důkladně a energicky protřepat. Po otevření a každém použití lahvičku ihned dobře uzavřete a uchovejte v chladničce. Přípravek se užívá nejlépe mezi jídlem minimálně po dobu 5 dní.

Doporučená denní dávka

  • Děti do 25 kg tělesné hmotnosti: 2x denně 5 ml nebo 1x denně 10 ml.
  • Děti nad 25 kg tělesné hmotnosti: 2x denně 10 ml nebo 1x denně 20 ml.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Přípravek nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány. Osoby užívající imunosupresiva, těhotné a kojící ženy jen po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Neužívejte Imunoglukan P4H® ACUTE!, pokud jste přecitlivělý na některou ze složek přípravku. U osob s potížemi při trávení zinečnatých solí je možné přípravek užívat s malým množstvím potravy. Přípravek není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Přípravek obsahuje aktivní látky na přírodní bázi. Z tohoto důvodu může dojít ke změně zbarvení a k vytvoření usazeniny, což neovlivňuje kvalitu a účinnost přípravku. Zbarvení produktu je přírodního původu.

Nutriční hodnoty

Aktivní látky v 10 ml:

Rosnatka okrouhlolistá- 300 mg

Bez černý- 242 mg

IMG®- 100 mg

Hulevník lékařský-75 mg

Rybíz černý-54 mg

Muškát jihoafrický- 30 mg

Vitamin C- 26,4 mg (33 % RHP*)

Zinek- 5 mg (50 % RHP*)

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, fruktóza, Rosnatka okrouhlolistá (Drosera rotundifolia) – extrakt z rostliny, Bez černý (Sambucus nigra) – štáva z plodů, IMG® (komplex biologicky aktivních polysacharidu z Pleurotus ostreatus (hlíva ústričná)), Hulevník lékarský (Sisymbrium officinale) – extrakt z rostliny, Rybíz černý (Ribes nigrum) – štáva z plodů, regulátor kyselosti (kyselina citronová), Muškát jihoafrický (Pelargonium sidoides) – extrakt z kořene, vitamin C (L-askorbová kyselina), zinek (bisglycinát zinečnatý), konzervační látka (sorban draselný), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulózy).

Charakteristika

Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50133905