0
K pokladně

Bactoral + vitamín D 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
583,00 Kč 19,43 Kč/ks

Značka: Bactoral

Popis produktu

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12 a vitamin D na podporu imunity. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část dýchacích cest již 3 dny po prvním podáni a udrží se na nich ještě 32 dni po vysazení. Vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nechte tabletu volně pomalu rozpustit v ústech. Ideální je užití preparátu těsně před spaním. Po užití tablety nejezte a nepijte. Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle). Vždy doporučujeme využívat celé balení. Poté je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral užívat dlouhodobě 1 tabletu denně bez přerušení. Přípravek doporučujeme nasadit ihned po dokončení antibiotické léčby s cílem doplnění přátelského mikrobiomu sliznic dutiny ústní. Kolonizace (tj. osídlení) sliznic probiotickou bakterií S. salivarius K12 po dokončení užívání přetrvává po dobu cca 32 dnů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Streptococcus salivarius K12 (2 x 109 CFU*), vitamin D3 v jedné tabletě. *CFU – colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Plnidlo (fruktóza, maltodextrin), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látka (oxid křemičitý), Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aróma, cholekalciferol.

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů D3
Věk od (v letech) 3
Příchuť Jahoda

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50123675