Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Glucea 60 tablet

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
261,00 Kč 4,35 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Doplněk stravy Dr. Max Glucea obsahuje extrakty z listů morušovníku bílého a gymnémy lesní (zvané gurmar) doplněné zinkem, chromem a L-argininem. Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre) je dřevnatá rostlina pocházející z Indie. Její vlastnosti jsou hojně využívány v ajurvédské medicíně. Obsažená kyselina gymnemová potlačuje chuť na sladké.   

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně během jídla nebo po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pacienti podstupující inzulínovou léčbu nebo užívající hypoglykemizující léky by měli užívání tohoto doplňku stravy konzultovat s lékařem.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z listu morušovníku bílého (10:1) 250 mg, extrakt z listu gymnémy lesní (5:1) 200 mg, L-arginin hydrochlorid 200 mg, zinek 2 mg (20 % RHP), chrom 20 µg (50 % RHP) v jedné tabletě. RHP …. Referenční hodnota příjmu.

Extrakt z listu morušovníku bílého (Morus alba), L-arginin hydrochlorid, extrakt z listu gymnémy lesní (Gymnema sylvestre), plnidlo (fosforečnany vápenaté), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), lešticí látka (polyvinylalkohol), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), citrát zinečnatý, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavá látka (talek), stabilizátor (triethylcitrát), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), pikolinát chromitý.

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny minerálů Vícesložkový
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50132837