0
K pokladně

Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamín C 1000 mg 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
366,00 Kč 6,10 Kč/ks

Značka: Pharma Activ

Popis produktu

Vitamin C v lipozomální formě. Vitamin C (kyselina askorbová) je ve vodě rozpustný vitamin nezbytný k životu. Naše tělo si ho nedovede samo vytvářet, musí ho přijímat potravou nebo dodávat formou doplňků stravy. Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamín C obsahuje 1000 mg lipozomálního vitaminu C v denní dávce.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Upozornění

Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka obsahuje 1000 mg lipozomální formy vitamínu C (kyselina L-askorbová) 1250 % referenční hodnoty příjmu.

Kyselina L-askorbová (Vitamín C), plnidlo (maltodextrin), plnidlo (glycerol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), emulgátor (slunečnicový lecitin fosfolipidy), HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů C
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50133375