0
K pokladně

FRONTLINE COMBO pro psy 20-40 kg (L) 3 pipety

Veterinární léčivý přípravek
Běžná cena
730,00 Kč 730,00 Kč/ks

Značka: FRONTLINE

Veterinární certifikát
Popis produktu

Veterinární přípravek Frontline COMBO Spot on Dog L poskytuje až 8týdenní ochranu proti blechám a 4týdenní proti napadení klíštětem. Určeno pro psy o hmotnosti 20-40 kg.

Dávkování

Frontline COMBO Spot on Dog L 2.68 ml pes 20-40 kg 3 pipetyaa

  • Držte pipetu kolmo vzhůru. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety. Odlomte hrot v místě dělící rýhy.
  • Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži.
  • Několikrát stiskněte pipetu tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.
  • Jakmile je místo podání suché, můžete manipulovat se svým mazlíčkem jako obvykle. Počkejte 48 hodin, než Vaše zvíře vykoupete nebo ho pustíte do vody.
  • Interval mezi jednotlivými aplikacemi by měl být nejméně 4 týdny.

Upozornění

UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ! Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline Combo. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich vlastníky, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: FRONTLINE COMBO SPOT-ON PRO PSY L – roztok pro nakapání na kůži – spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9939775
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Účinné látky fipronil hubí dospělé blechy, klíšťata a všenky, a (S)-methopren hubí vývojová stádia (vajíčka a larvy) blech. Každá pipeta 2,68 ml obsahuje: Fipronilum 268,00 mg, (S)-Methoprenum 241,20 mg.

Charakteristika

Forma Pipeta
Specifické zaměření Blechy, klíšťata, komáři

Název produktu

Produktová řada COMBO

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126820