0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Femtime Intimate Wash Sensitive 250 ml

Kosmetika
Běžná cena
156,00 Kč 156,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Femtime Intimate Wash Sensitive je jemný a šetrný mycí gel pro každodenní intimní hygienu žen a dívek. Obsahuje probiotické kultury, kyselinu mléčnou a hyaluronovou a allantoin.

Použití

Používejte denně podle potřeby, poté důkladně opláchněte vodou. Je vhodný pro každodenní péči zejména pro ženy a dívky s citlivou pokožkou.

Upozornění

Určeno jen k vnějšímu použití. V případě přecitlivělosti na některou složku přestaňte gel používat. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactobacillus Lysate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Isopropyl Alcohol, Lactic Acid.

Charakteristika

Forma Gel

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50130335