0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Vitamin B Complex Forte 100 tablet

Doplněk stravy
100 ks
Běžná cena
188,00 Kč 1,88 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Kombinace 6 vitaminů skupiny B ve forte hodnotách. B-vitaminy se řadí se mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Jsou důležité pro správný energetický metabolismus, příznivě ovlivňují činnost nervové soustavy a psychickou činnost.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Niacin (vit. B3) 50 mg (312,5 % RHP), kyselina pantotenová (vit. B5) 25 mg (416,6 % RHP), thiamin (vit. B1) 15 mg (1363,6 % RHP), riboflavin (vit. B2) 15 mg (1071,4 % RHP), vitamin B6 (pyridoxin) 10 mg (714,2 % RHP), vitamin B7 (biotin) 500 µg (1000 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavá látka (talek), zvlhčující látka (polydextróza), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), protispékavá látka (oxid křemičitý), odpěňovač (polyethylenglykol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), D-biotin, barvivo (oxidy a hydroxidy železa), stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů B
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125804