0
K pokladně

Topvet For Pets Ušní kapky Očista pro psy 50 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
125,00 Kč 125,00 Kč/ks

Značka: Topvet

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy. Lihové kapky k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha psa. Intenzivně rozpouští kožní maz. Obsahují přírodní látky s antiseptickým a hojivým účinkem.

Použití

Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Po dokonalé očistě doporučujeme ošetřit zvukovod a pokožku zevního ucha přípravkem Ušní kapky prevent – Topvet.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Propylene glycol, voda, glycerin, kolliphor EL, CBD, bazalka silice, bříza bělokorá, grapefruit jádra, heřmánek lékařský, myrha pryskyřice, měsíček lékařský.

Charakteristika

Forma Kapky
Forma Kapky

Název produktu

Produktová řada For Pets

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125454