0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max PRO32 Denture Disinfection Tablets 30 tablet

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max PRO32 Denture Disinfection Tablets jsou šumivé tablety s aktivním kyslíkem určené pro každodenní péči o zubní náhrady. Aktivní kyslík čistí i místa, která jsou hůře dostupná zubním kartáčkem. Antibakteriální složení tablet účinně odstraňuje až 99,9 % bakterií, které způsobují zápach a zubní plak. Mint aroma.

Použití

Zubní náhradu očistěte zubním kartáčkem, opláchněte vodou a ponořte do sklenice s teplou vodou. Ve sklenici rozpusťte jednu tabletu a ponechte náhradu v roztoku nejméně 10-15 minut. Pro lepší účinnost můžete nechat zubní náhradu v roztoku celou noc. Poté vyjměte náhradu z roztoku a důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Čistící nádobu vyprázdněte a vypláchněte.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Nevkládejte tablety do úst. Nepijte čistící roztok. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Způsobuje vážné podráždění očí. Po použití si důkladně umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí a osob, které mohou omylem polknout tabletu nebo čistící roztok.    

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hydrogenperoxosíran draselný, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citrónová, uhličitan sodný, sorbitol, VP/VA kopolymer, laurylsulfát sodný, laurylsulfoacetát sodný, aroma, CI 73015.

Charakteristika

Forma Tablety
Forma Tablety

Název produktu

Produktová řada PRO32

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125024