0
K pokladně

Da Vinci Academia GinkgoMAX + Bacopa + Lecitin 90+30 tobolek

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
509,00 Kč 4,24 Kč/ks
Popis produktu

GINKGOMAX+BACOPA+LECITIN je doplněk stravy, který je unikátní svým inovovaným a posíleným složením s obsahem standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby, vysokým obsahem lecitinu a nově přidanou látkou Bacopa monnieri. GINKGO BILOBA příznivě ovlivňuje prokrvení a vyživení mozkové tkáně, pomáhá posilovat paměť. BACOPA MONNIERI extrakt zlepšuje funkce nervových buněk, pomáhá stimulovat myšlení.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe po jídle.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současném užívání léků k léčbě epilepsie a srážlivosti krve (přípravek může snižovat srážlivost krve), konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Neužívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Může jako alergen obsahovat zbytky sóje.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z Gingko biloby 60 mg, Lecitin 600 mg, Bacopa monnieri 50 mg v jedné tobolce.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50124825