0
K pokladně

Clogin Vaginální výplach 5x100 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
562,00 Kč 562,00 Kč/ks

Značka: Clogin

Popis produktu

Poševní výplach Clogin je postaven na bázi čisticích a přírodních výtažků, které respektují jemnou fyziologii sliznice, chrání ji a hydratují. Zdravotnický prostředek je užitečný při prevenci i jako doplňková péče při vaginálních kvasinkových a bakteriálních infekcích. Účinně čistí vulvovaginální sliznici a brání patogenním mikroorganizmům přilnout k vaginální stěně.

Dávkování

Jednou denně nebo dle předpisu vašeho lékaře. Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 00927615.

Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kyselina hyaluronová, Aloe vera, Calendula officinalis, éterický olej z Melaleuca alternifolia (Tea Tree), kyselina boritá (3 %), kyselina mléčná, glycerol, sodná sůl karboxymethylcelulózy, polysorbát-20, sodná sůl EDTA, imidazolidinylmočovina, sodná sůl methylparabenu, parfém a voda.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50063082