0
K pokladně

Imunoglukan P4H(R) sirup 250 ml

Doplněk stravy
250 ml
Běžná cena
387,00 Kč 1 548,00 Kč/l

Značka: Imunoglukan

Popis produktu

Doplněk stravy, který obsahuje imunoglukan a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Imunoglukan P4H 250 ml je doplněk stravy pro dlouhodobé užívání. Tekutá forma byla vyvinuta speciálně pro děti a dospělé, kteří upřednostňujici tekuté formy přípravků.

Dávkování

Užívejte 1 ml na 5 kg tělesné hmotnosti 1x denně dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce) večer před spaním nebo ráno na lačný žaludek. 
Zvýšenou dávku (2 ml/5 kg) je třeba užívat 1x denně 3-7 dnů při zvýšených nárocích na organismus.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány, užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. 

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 ml obsahuje: IMG® 10 mg (RHP* neurčena), vitamin C 10 mg (12,5 % RHP*). 
Kompletní složení: voda, fruktóza, IMG® (komplex biologicky aktivních polysacharidů z Pleurotus ostreatus – Hlíva ústřičná), L-askorbová kyselina (vitamin C), kyselina citronová (regulátor kyselosti), sorban draselný (konzervační látka).
*RHP – referenční hodnota příjmu

Charakteristika

Forma Sirup
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50058590