0
K pokladně

Ive InkontinStop 60+15 tobolek

Doplněk stravy
75 ks
Běžná cena
803,00 Kč 10,71 Kč/ks

Značka: Ive

Popis produktu

lve je doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Obsahuje EFLA – extrakt ze semene tykve obecné, který příznivě působí na normální funkci močových cest. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organizmus. Díky obsahu jetele lučního a lnu setého napomáhá udržovat pohodlný přechod, přičemž zároveň pomáhá vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou.

Dávkování

1 tobolka denně.

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není lékem a nesmí se používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Microzome flavonolignanový komplex (zpevňující látka: dextrin; emulgátor: lecitin; extrakt ze semen ostropestřce mariánského, zpevňující látka: citrusový pektin; olej ze semen dýně), suchý extrakt z natě jetele lučního, suchý extrakt z plodů sóje, plnidlo: inulin; suchý extrakt ze semen lnu setého, EFLA - extrakt ze semen tykve obecné, protispékavá látka: stearan hořečnatý; tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.

Charakteristika

Forma Tobolky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50028656