0
K pokladně

Neobotanics NEOBOTANICS Novarix 60 kapslí

Doplněk stravy
Běžná cena
646,00 Kč 646,00 Kč/ks

Značka: Neobotanics

Popis produktu

NEOBOTANICS Novarix je doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů, vitamínů a komplexu bioflavonoidů FlavoDerm-VP. Jírovec maďal, vinná réva a Ginkgo biloba podporují normální činnost cévní soustavy, ginkgo napomáhá mikrocirkulaci krevního systému. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Obsahuje Ginkgo bilobu – může snižovat srážlivost krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Adresa dodavatele
BIOCEN Laboratories s.r.o., Ocelářská 392/9,Praha - Libeň, PSČ 190 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka 2 kapsle: Extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum, Escin≥20%) – 500 mg, extrakt listu jinanu dvoulaločného 50:1 (Ginkgo biloba, ≥24% flavony) – 40 mg, extrakt ze semen révy vinné 10:1 (Vitis vinifera, procyanidine≥95%) – 40 mg, extrakt z plodů bezu černého 7:1 (Sambucus nigra) – 40 mg, kyselina L-askorbová (vitamin C) – 60 mg /75 % *, niacin (B3) (niacinamid) – 8 mg / 50 %*, vitamin B12 (kyanokobalamin) – 6 ug / 240 %*, kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza. * RHP – referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby. 

Charakteristika

Věk od (v letech) 18
Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50152211