0
K pokladně

Flalgo 140 mg 7 náplastí

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
555,00 Kč 555,00 Kč/ks

Značka: Flalgo

Medicínský certifikát
Popis produktu

Flalgo patři do skupiny léků, které se nazývaji nesteroidni antirevmatika (NSA). NSA snižují bolest a zánět. Připravek je určen pro dospělé a dospívající starší 16 let.

Dávkování

Používejte 1 náplast denně po dobu maximálně 7 dní. Náplast neaplikujte na porušenou pokožku, na rány a otevřená poranění. Nemá být používána při koupání nebo sprchování. Používejte pouze prodyšné obvazy.

Upozornění

Přípravek Flalgo obsahuje polypropylenglykol, který může způsobit podráždění pokožky a methylparaben nebo propylparaben, které mohou způsobovat alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Nevystavujte se působení přímého slunečního světla a světla ze solária po dobu nejméně jednoho dne po odstranění náplasti pro snížení rizika fotosenzitivity (zvýšená citlivost kůže na slunce).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
225907
SÚKL název
FLALGO 140MG EMP MED 7(7X1)
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je diclofenacum epolaminum 180 mg odpovídající diclofenacum natricum 140 mg (1 % m/m). Dalšími složkami jsou želatina, povidon (K90), sodná sůl heparinu, nekrystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý (E171), propylenglykol, methylparaben (E218), propylparaben (E216), dihydrát dinatrium-edetátu (E385), kyselina vinná, dihydroxyaluminium-glycinát, sodná sůl karmelosy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém (propylenglykol, benzyl-salicylát, fenethylalkohol, amy cinnamal, hydroxycitronellal, fenethyl-fenylacetát, cinnamyl-acetát, benzylacetát, terpineol, cinnamylalkohol, cyklamen-aldehyd), čištěná voda a podklad z netkaného polyesteru.

Charakteristika

Forma Náplast
Věk od (v letech) 16

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107747