0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Bronchofin sirup 140 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Zdravotnický prostředek Dr. Max Bronchofin zklidňuje, hydratuje a chrání horní cesty dýchací. Pomáhá při suchém i produktivním kašli. Sirup obsahuje přírodní výtažky z proskurníku, jitrocele a pelargónie doplněné medovým, citronovým a eukalyptovým aroma pro svěží a příjemnou chuť. Díky působení xanthanové a arabské gumy vytváří ochrannou bariéru na sliznici hltanu a chrání tak hrdlo před kontaktem s dráždivými látkami a patogenními mikroorganismy. Třtinový cukr pomáhá hydratovat a snižovat viskozitu hlenu, čímž usnadňuje vykašlávání.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 3x denně 10 ml sirupu. Sirup by měl být užíván třicet minut před nebo po užití jakéhokoli jiného léku. Pokud příznaky nevymizí po 1 týdnu, poraďte se se svým lékařem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V případě těhotenství či kojení se použití nedoporučuje. V případě známé nebo předpokládané alergie na kteroukoliv složku tohoto zdravotnického prostředku se z preventivních důvodů doporučuje přípravek nepoužívat.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Třtinový cukr 60 %, čištěná voda, medový prášek, kyselina citronová, esenciální olej z eukalyptu (Eucalyptus radiata), esenciální olej z citronu, sorban draselný, pelargónie 0,15 % (suchý extrakt z Pelargonium sidoides), proskurník lékařský 0,1 % (suchý extrakt z Althaea officinalis), jitrocel kopinatý 0,1 % (suchý extrakt z Plantago lanceolata), arabská guma 0,1 %, xanthanová guma 0,05 %, benzoan sodný a směs přírodních tokoferolů.

Výživové údaje: sacharidy 8,91 g (0,9 sacharidových jednotek), cukry celkem 8,71 g v dávce 10 ml.

Charakteristika

Věk od (v letech) 12
Forma Sirup

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155354