Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

VoltaTherm Hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
398,00 Kč 398,00 Kč/ks

Značka: VoltaTherm

Popis produktu

Hřejivá náplast VoltaTherm poskytuje 8 hodin tepla pro prodlouženou úlevu od bolesti až na 24 hodin (účinek pozorovaný při akutní nespecifické bolesti v dolní časti zad během a po 2 dnech používaní).

Použití

Hřejivou náplast přilepte na bolestivé místo (záda nebo krk). Aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku. Hřejivá náplast se začne ohřívat několik minut po otevření. Při odstraňování náplast pomalu odlupujte z jednoho rohu. Nenechávejte náplast na kůži déle než 8 hodin v průběhu dne. Nepoužívejte více než jednu náplast denně na stejnou oblast těla.

Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Před použitím náplastí VoltaTherm se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, pokud se Vás týká některý z následujících bodů: máte potíže s krevním oběhem; jste těhotná; trpíte neuropatií; máte revmatickou artritidu; trpíte kožním onemocněním jako ekzém, lupénka, velmi jemná nebo citlivá pokožka; jste starší (nad 65 let), kvůli zvýšenému riziku souvisejícímu s vyšší citlivostí pokožky.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Iron powder, Water, Activated carbon, Vermiculite, Potassium Chloride.

Charakteristika

Forma Náplast
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50110603