Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Systane BALANCE oční kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky
Původní cena
335,00 Kč
251,00 Kč 251,00 Kč/ks

Značka: Systane

Popis produktu

Zvlhčující oční kapky SYSTANE® BALANCE byly speciálně vyvinuty pro pacienty se syndromem suchého oka při dysfunkci Meibomských žláz (MGD).1 Unikátní složení obsahuje systém LipiTech™2 a aktivní demulcent (zvláčňovadlo). Toto patentované složení pomáhá dlouhodobě obnovovat důležitou součást slz - lipidovou vrstvu - a tak déle chránit před příznaky suchého oka.

Dávkování

Před použitím protřepte.
Podle potřeby nakapejte 1 až 2 kapky do každého postiženého oka.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Určeno výhradně k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při polknutí bezodkladně vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aktivní látky: 0,6 % propylenglykol (zvlhčující složka). Neaktivní složky: Kyselina boritá, dimyristoyl fosfatidylglycerol, edetan disodný, hydroxypropyl guar, minerální oleje, polyoxyl 40-stearát, POLYQUAD® (polyquaternium-1) 0,001%, sorbitantristearát, sorbitol, deionizovaná voda. Pro úpravu pH faktoru může obsahovat kyselinu chlorovodíkovou nebo hydroxid sodný.

Charakteristika

Forma Kapky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50064004