Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Hbf Dětský emulgel Pupík 100 ml

Kosmetika
Běžná cena
135,00 Kč 135,00 Kč/ks

Značka: Hbf

Popis produktu

Hbf Pupík je emulgel s obsahem vonných silic, který se aplikuje v okolí pupíku a krouživým pohybem masíruje a vtírá. Jemná masáž břišní stěny přináší úlevu při potížích vyvolaných nadýmáním.

Upozornění

Každá ostrá bolest bříška dítěte může signalizovat potencionální nebezpečí. Poraďte se se svým lékařem. Nepoužívejte u dětí alergických na některou ze složek. Nepoužívat v oblasti pleny.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Caprilic/Capric Triglycerid, Glycerin, Chamomilla recutita, Mentha piperita, Carbomer, Foeniculum vulgare, Pimpinella anisum, Sodium Hydroxide, Hydroxyethylcellulose, Methylparaben, Propylparaben.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50008089