Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Tea Tree Oil 10 ml

Kosmetika
Běžná cena
167,00 Kč 167,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Tea Tree Oil se získává šetrnou destilací ze stromu Melaleuca alternifolia. Má široké využití při ošetřování a péči o pokožku, tělo a vlasy. Zředěný olej můžete použít také k péči o ústní dutinu a pro osvěžení dechu. Olej není vhodný pro děti do 6 let a těhotné ženy v prvním trimestru.

Použití

Přípravek nepoužívejte neředěný, neužívejte vnitřně.

  • K péči o pleť a čištění pleti (pupínky, černé tečky) - Přidejte několik kapek oleje do pleťového mléka nebo pleťové vody (20 kapek na 100 ml), směs dobře rozmíchejte a aplikujte na pleť.
  • K péči o suchou pleť - Jednou nebo dvakrát týdně přidejte 10 kapek oleje a 1–2 polévkové lžíce olivového oleje do vaší koupele.
  • K péči o nohy - Přidejte 20 kapek oleje do 100 ml vody, roztok použijte k umytí nohou.
  • K péči o vlasy a pokožku hlavy - Přidejte max. 20 kapek oleje do vašeho šamponu (min. 100 ml šamponu).
  • Péče o ústní dutinu a svěží dech -  Přidejte 3 kapky oleje do 50 ml vody. Směs kloktejte a poté vyplivněte. Nepolykejte!

Upozornění

Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 6 let a těhotné ženy v prvním trimestru. Nepoužívejte neředěný. Použití neředěného oleje může vyvolat podráždění pokožky. Nepolykejte. Při požití může poškodit vaše plíce. Při náhodném požití doporučujeme kontaktovat lékaře. Nepoužívejte na pokožku při vyrážce, na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Může ojediněle vyvolat kožní alergickou reakci. Nepoužívejte do očí ani na pokožku kolem očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte čistou vodou.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil. Přípravek přirozeně obsahuje Limonen, Linalool. Čistý přírodní Tea Tree Oil s obsahem min. 39 % terpinen-4-olu.

Charakteristika

Forma Olej
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50149599