0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Caffeine Hydrogel Eye Patches 8 ks

Kosmetika
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Caffeine Hydrogel Eye Patches jsou hydrogelové náplasti pod oči, které projasňují oční okolí, hydratují a regenerují pokožku kolem očí. Kofein, extrakty z listů ginkga a kaštanu koňského zmírňují tmavé kruhy pod očima.

Použití

Obličej důkladně očistěte a osušte. Hydrogelovou náplast vyjměte z obalu a ochrannou fólii odstraňte, aniž byste se dotkli gelu. Náplast přiložte pod oči a nechte působit 15 až 25 minut. Následně šetrně odstraňte a oblast jemně prsty promasírujte. Pro lepší výsledek produkt vložte do chladničky 10-15 minut před aplikací. Používejte 1-2x týdně nebo podle potřeby.

Upozornění

Náplast je určena pro jednorázové použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Jen pro vnější použití. Nepoužívejte na podrážděnou, zanícenou nebo citlivou pokožku a v případě alergie na některou ze složek přípravku. Vyvarujte se přímému kontaktu s očima. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte čistou vodou. Náplasti uchovávejte v původním obalu a ihned po otevření použijte.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Polyvinyl Alcohol, Kaolin, Polyacrylic Acid, Gelatin, Cellulose Gum, Glycerin, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Parfum, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Dehydroacetic Acid, Aesculus Hippocastanum Leaf Extract, Caeine, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Charakteristika

Forma Náplast
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50142899