0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Algae Oil 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
209,00 Kč 3,48 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Pro správnou funkci mozku a dobrý zrak. Přípravek Dr. Max Algae Oil obsahuje olej z mikrořas Schizochytrium sp., který je alternativním zdrojem omega-3 mastné kyseliny DHA (dokosahexaenová kyselina) a vitamin E. Omega 3 nenasycené mastné kyseliny mají příznivý vliv na naše zdraví. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. 100% vegan.

Dávkování

Děti od 3 let a dospělí užívají 1 kapsli denně, těhotné a kojící ženy užívají 2 kapsle denně po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Nutriční hodnoty

Dr. Max Algae Oil nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Olej z mikrořas Schizochytrium sp. 500 mg – z toho DHA 200 mg, vitamin E 5 mg (41,6 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Olej z mikrořas Schizochytrium sp. (obsahuje 40 % DHA), kapsle [zahušťovadlo (glycerol), modifikovaný škrob, stabilizátor (karagenan), čištěná voda], DL-α-tokoferyl-acetát.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50137255