0
K pokladně

Nasic nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
152,00 Kč 152,00 Kč/ks

Značka: Nasic

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nasic se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě a k podpoře hojení narušené sliznice u dospělých a dětí od 6 let.

Dávkování

Do každé nosní dírky až 3x denně 1 vstřik. Lahvičku je třeba držet ve vodorovné poloze a během aplikace se lehce nadechovat. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dní (u dětí 3 dny). Délku užívání přípravku vždy konzultujte s lékařem. Doba použitelnosti po prvním otevření je 12 týdnů.

Upozornění

Nepoužívejte Nasic jestliže jste alergický(á) na kteroukoli složku tohoto přípravku. Nepoužívejte k léčbě dětí do 6 let věku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
202824
SÚKL název
NASIC 1MG/ML+50MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML II
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivé látky: dexpanthenolum a xylometazolini hydrochloridum. 1 ml roztoku: xylometazolini hydrochloridum 1 mg, dexpanthenolum 50 mg: Jeden vstřik – 0,1 ml roztoku (odpovídá 0,10 g): xylometazolini hydrochloridum 0,1 mg, dexpanthenolum 5,0 mg. Pomocné látky: roztok benzalkonium-chloridu, dihydrogenfosforečnan draselný, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50091180