0
K pokladně

Septolete D 30 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
156,00 Kč 156,00 Kč/ks

Značka: Septolete

Medicínský certifikát
Popis produktu

Septolete D pastilky léčí mírné záněty dutiny ústní a hltanu. Přípravek působí přímo na mikroorganismy, které způsobující onemocnění a zabraňují rozšíření infekce. Tím účinně zmírňuje obtíže v oblasti úst a hltanu.

Dávkování

Dospělí a dospívající užívají 1 pastilku každé 2 – 3 hodiny (maximálně 6 – 8 pastilek denně). Děti od 10 do 12 let užívají 1 pastilku každé 3 – 4 hodiny (maximálně 6 pastilek denně). Děti od 4 do 10 let užívají 1 pastilku každé 3 – 4 hodiny 1 pastilka (maximálně 4 pastilky denně).

Pastilky se cucají nebo se nechají volně rozpustit v ústech. Po použití pastilky nejezte ani nepijte alespoň 60 minut. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Upozornění

Septolete D obsahuje maltitol. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním dříve, než začnete tento léčivý přípravek užívat.

Pastilky se nesmí používat společně s mlékem, protože mléko snižuje antimikrobiální účinnost tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
208424
SÚKL název
SEPTOLETE D 1MG PAS 30 II
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je benzalkonii chloridum. Jedna pastilka obsahuje benzalkonii chloridum 1,0 mg.

Dalšími složkami jsou maltitol, roztok maltitolu, mannitol, panenský ricinový olej, glycerol,
magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, chinolinová žluť, oxid titaničitý, povidon, voskové leštidlo, levomenthol, silice máty peprné, blahovičníková silice, thymol.

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 4

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50097574