0
K pokladně

Leros ALVISAN NEO 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
100 g
Běžná cena
89,00 Kč 89,00 Kč/100 g

Značka: Leros

Medicínský certifikát
Popis produktu

Léčivý čaj Alvisan Neo doplňuje léčbu lehce zvýšeného krevního tlaku. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního používání.

Dávkování

Jednu polévkovou lžíci přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté slijte. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 2x denně, a to ráno a večer. Nástup účinku lze očekávat do 14 dnů po prvním podání.

V případě, že příznaky přetrvávají déle než 6 týdnů nebo objeví-li se nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, je nutná konzultace s lékařem.

Upozornění

Přípravek obsahuje třezalkovou nať. Třezalka může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků (např. hormonální antikoncepce, Warfarin a další). A také může způsobit alergické kožní reakce zvlášť u citlivých osob, proto se vyhněte zdrojům UV záření (slunce, solária).

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (řízení vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách). Tuto činnost lze vykonávat pouze s výslovným souhlasem lékaře nebo nejdříve 4 hodiny po požití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
4364
SÚKL název
ALVISAN NEO SPC 1 I
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100 g čajové směsi obsahuje: nať jmelí (Visci albi herba 40 g), třezalková nať (Hyperici herba 20 g), hlohový list s květem (Crataegi folium cum flore 16,5 g), hlohový plod (Crataegi fructus 10 g), přesličková nať Equiseti (herba 7,5 g), nať máty peprné (Menthae pip. herba 2 g), meduňková nať (Melissae herba 2 g), heřmánkový květ (Matricariae flos 2 g).

Charakteristika

Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50010261