0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Žaludeční bylinná směs 20x1,5 g

Doplněk stravy
30 g
Běžná cena
58,00 Kč 193,33 Kč/100 g

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Bylinná směs s mátou, kmínem, heřmánkem a mateřídouškou pro podporu normálního trávení. Navíc máta pomáhá proti nadýmání. V nálevových sáčcích.

Dávkování

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Čaj se pije vlažný. Dospělí pijí 2-4x denně, děti od 3 let 1-2x denně.

Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě od 5 °C do 25 °C. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nať máty peprné (30 %), citrónová tráva (20 %), nať mateřídoušky (20 %), květ heřmánku (10 %), plod kmínu (10 %), zázvorový oddenek (10 %).

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50122102