0
K pokladně

GYNIMUN dual protect 30 kapslí

Doplněk stravy
32 g
Původní cena
261,00 Kč
240,00 Kč 750,00 Kč/100 g

Značka: GYNIMUN

Popis produktu

GYNIMUN DUAL PROTECT obsahuje tři vybrané patentované kmeny humánních laktobacilů, které pomáhají obnovit harmonii přirozené střevní a vaginální mikroflóry. Obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru.

Dávkování

1x denně užívejte 1 kapsli (pro silnější efekt 2x denně) nejlépe s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množství tekutin. Pokud současně užíváte antibiotika, zajistěte mezi užíváním dvouhodinový odstup. Minimální doba užívání je 7 dní. Pro dlouhodobou spokojenost doporučujeme opakované užívání.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení kapsle: Lactobacillus jensenii KS 121.1,  Lactobacillus rhamnosus GG (IN-0107), Bifidobacterium longum PXN 30® 

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50104730