0
K pokladně

Eucerin AntiPigment SPF30 denní krém 50 ml

Kosmetika
Běžná cena
835,00 Kč 835,00 Kč/ks

Značka: Eucerin

Popis produktu

Denní krém SPF 30 účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Medicínská péče pro krásnou pleť - pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinicky ověřený při redukci tvorby melaninu, při pravidelném používání brání opakovanému výskytu tmaých skvrn. SPF30 + UVA ochrana pomáhají chránit před vznikem budoucích pigmentových skvrn vlivem slunečního zářeni.

Použití

Aplikujte jednou denně, vždy ráno před odchodem z domu. Jemně rozetřete a nechejte důkladně vstřebat. Během používání krému se vyhněte aplikaci dalších přípravků obsahujících thiamidol více než čtyřikrát denně. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní krém obsahuje patentovanou aktivní látku thiamidol, která napomáhá redukci tvorby melaninu, a pravidelnou aplikací tak zaručuje postupnou redukci pigmentových skvrn na pokožce. Slouží také preventivně proti tvorbě nových skvrn a zanechává pleť zářivou a ve sjednoceném tónu. K denní ochraně slouží SPF30 + UVA bránící tvorbě nových skvrn vlivem slunečního záření.

Charakteristika

Forma Krém
Forma Krém

Název produktu

Produktová řada AntiPigment

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50110569