0
K pokladně

Penoxal 50 mg 120 kapslí

Doplněk stravy
45 g
Běžná cena
2 405,00 Kč 5 344,44 Kč/100 g

Značka: Penoxal

Popis produktu

Hlavní složkou doplňku stravy Penoxal je unikátní patentovaná látka Biocol, které je získávána z mikroorganismu izolovaného kmene mikroskopické houby, který vykazuje pozoruhodný vliv na lidský organismus. Dále obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a beta-glukan - biologicky aktivních polysacharid z hlívy ústřičné.

Dávkování

Užívejte 2-4 kapsle denně, nejlépe půl hodiny před jídlem.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte pitný režim. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při autoimunitním onemocnění konzultujte užívání s lékařem.

Penoxal je velmi dobře snášen i při vysokém dávkování, a při dlouhodobém užívání se nevytváří závislost. Nemá vedlejší účinky, je zcela netoxický a bez vzájemného působení s ostatními přípravky nebo léky. Ve výjimečných případech může dojít k průjmu. V tomto případě doporučujeme snížit dávkování.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Biocol 50 mg, kyselina askorbová 100 mg, beta-1,3/1,6-D-glucan 20 mg, maltodextrin (plnidlo) 130 mg, želatina (kapsle) v jedné kapsli.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

DM50108261