0
K pokladně

FytoFEM harmony + control 90 tablet

Doplněk stravy
90 ks
Původní cena
555,00 Kč
524,00 Kč 5,82 Kč/ks

Značka: FytoFEM

Popis produktu

Fytofem pomáhá vrátit komfort a harmonii i v období menopauzy. Kombinace isoflavonů jetele lučního a extraktu z ploštičníku mírní nepříjemné příznaky menopauzy jako je pocení a návaly horka. Extrakt z kozlíku přispívají k lepší psychické pohodě a uvolnění. FytoFEM Harmony obsahuje Control Complex s guaranou, mexickým divokým yamem, chrómem a hořčíkem, které příznivě ovlivňují metabolizmus živin.

Dávkování

Užívejte 1x1 tabletu, nejlépe večer.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Nutriční hodnoty

1 tableta obsahuje:

Extrakt z Mexického divokého yamu 16 % 9,5 mg extraktu obsahuje 1,52mg diosgeninu
Extrakt z guarany 56,8 mg extraktu obsahuje 5,68 mg kofeinu
Sojové isoflavonoidy 25 mg isoflavonoidů
Extrakt z listu a květu jetele lučního 75 mg extraktu obsahuje 15 mg isoflavonoidů
Extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého 1,331 mg
Extrakt z kořene kozlíku lékařského 45 mg extraktu obsahuje 0,36 mg kyseliny valerenové
Vitamin B6 1,4 mg
Selen 55 µg
Vitamin D 5 µg
Vápník 120 mg
Zinek 10 mg
Chróm 40 µg
Kyselina pantothenová 6 mg
Hořčík 56,25 mg

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, extrakt z listu a květu jetele lučního, sojové izoflavonoidy, extrakt z guarany, extrakt z kořene kozlíku lékařského, kroskarmelosa sodná sůl, oxid zinečnatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, extrakt ze smldince chlupatého, pantothenát vápenatý, cholekalciferol (vitamin D3), pyridoxin hydrochlorid, extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého, chlorid chromitý hexahydrát, seleničitan sodný pentahydrát. Potah tablety: stabilizátor hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý, stabilizátor polyvinylpyrolidon, protispékavá látka talek, stabilizátor triethylcitrát, barvivo chlorofyl.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50073880