0
K pokladně

Phyteneo Vermophyt 20 kapslí

Doplněk stravy
20 ks
Běžná cena
268,00 Kč 13,40 Kč/ks

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Působení přípravku Vermophyt je založeno na vyvážené kombinaci látek herbálního původu: semena tykve obecné a černuchy seté, kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní, hřebíčkovce vonného a tymiánu obecného. Oman a tymián podporuje činnost střevního traktu a jeho pročištění, saturejka je významným antioxidantem a přispívá k normálnímu trávení podobně jako hřebíčkovec, který navíc podporuje chuť k jídlu.

Dávkování

Děti 5–12 let: 1x denně 1 kapsle.
Děti 12–18 let: 1x denně 1 až 2 kapsle.
Dospělí: 1x denně 3 až 4 kapsle.
Užívat po dobu 5 dnů.  Nepoužívejte přípravek znovu dříve než 10 dnů od skončení posledního užívání.

Kapsli užijte 30 minut před jídlem. Zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe neslazeného čaje nebo vody.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 5 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek neovlivňuje schopnosti při řízení dopravních prostředků a při obsluze strojů. Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Jestliže zpozorujete reakce, které mohou být způsobené přecitlivělostí při užívání preparátu (zejména kopřivka nebo zarudnutí pokožky), přerušte ihned užívání. Pokud se známky hypersenzitivity vyskytly, znovu již přípravek neužívejte. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Semena tykve obecné, černuchy seté, kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní, hřebíčkovce vonného, tymiánu obecného, přídatné látky: oxid křemičitý (E 551), stearan hořečnatý (E 470b), glycerol, želatina, čištěná voda, uhličitan vápenatý (E 170), modifikovaný škrob (E 1450).

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 5

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50063103