0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Femtime Intimate Wash Antibacterial 250 ml

Kosmetika
Běžná cena
156,00 Kč 156,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Femtime Intimate Wash Antibacterial je mycí gel s antibakteriální přísadou pro každodenní intimní hygienu žen a dívek. Obsahuje probiotické kultury, kyselinu mléčnou a chlorhexidin.

Použití

Používejte denně podle potřeby, poté důkladně opláchněte vodou. Je vhodný i během menstruace a v průběhu těhotenství.

Upozornění

Určeno jen k vnějšímu použití. V případě přecitlivělosti na některou složku přestaňte gel používat. Ukládejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Lactobacillus Lysate, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool.

Charakteristika

Forma Gel

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135060