Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Hemo HA gel 30 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Hemo HA gel je proktologický gel s kyselinou hyaluronovou, silicí z Melaleuca alternifolia a patentovaným činidlem Tri-Solve P®. Ulevuje od podráždění, bolesti a svědění, má lubrikační účinek. Používá k léčbě anorektálních poruch, jako jsou vnitřní a vnější hemoroidy, anální trhliny, proktitida a anální svědění.

Použití

Aplikujte 2-3x denně po každém vyprázdnění. Pokračujte v léčbě po dobu 1–2 týdnů, dokud příznaky neodezní. Po aplikaci je vhodné se vyhnout vyprazdňování po dobu nejméně 20–30 minut, aby nedošlo k předčasnému odstranění přípravku.

Upozornění

Pro perianální a/nebo endorektální aplikaci. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některé složky. Nepoužívejte produkt více než 30 po sobě následujících dní. V případě použití během těhotenství nebo kojení se poraďte se svým lékařem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kyselina hyaluronová, Tri-Solve P® (trehalóza, ceramid NS, hydrogenovaný lecitin), silice z Melaleuca alternifolia, methylsulfonylmethan, glycerin, hydroxyethylcelulóza, bisabolol, voda, sorbitol, pentylenglykol, propylenglykol, edetát disodný, sodný/vápenatý kopolymer, triklosan, SymDiol (1,2-hexandiol, tropolon, kaprylyl glykol), hydroxid sodný.

Charakteristika

Forma Gel

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50128250