0
K pokladně

BEBELO MILK 2 600 g

Kojenecká výživa pokračovací
600 g
Běžná cena
209,00 Kč 34,83 Kč/100 g

Značka: BEBELO

Popis produktu

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. BEBELO MILK 2 je mléko určené pro miminka od ukončeného 6 měsíce, pokud nemohou být kojena. Nabízí komplexní a vyvážené složení, které se maximálně podobá mateřskému mléku a zohledňuje specifické nároky kojenců na výživu. Obsahuje bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis, které jsou podobné bakteriím přirozeně se vyskytujícím v mateřském mléce a trávicím traktu plně kojených dětí. V mléku je zachován ideální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin, obsahuje zdroj železa a nukleotidy – stavební jednotku nukleových kyselin DNA a RNA –, které jsou přirozenou součástí mateřského mléka.

Použití

  • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout na teplotu přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
  • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku.
  • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete lahev a důkladně protřepejte ve svislé i vodorovné poloze, aby se prášek rozpustil.
  • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
  • Stravu připravujte bezprostředně před podáváním. Nespotřebovanou dávku zlikvidujte.
  • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
  • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
  • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

BEBELO MILK 2 600 gv

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,5 g prášku.

Věk kojence

 

6-8 měsíců

8-12 měsíců

Příprava 1 dávky

Voda

210 ml

240 ml

Počet odměrek

7

8

Počet doporučených dávek na 24 hodin

6-8

2

Upozornění

Potravina je vhodná pouze pro výživu kojenců starších šesti měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

*Obsahuje železo, DHA a nukleotidy, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou stravu.

Nutriční hodnoty

BEBELO MILK 2 600 g

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení – složky rekonstituovaného výrobku: rostlinné tuky (slunečnicový olej, kokosový olej, sójový olej, řepkový olej), demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), odstředěné mléko, maltodextriny, laktóza (z mléka), minerály (chlorid vápenatý, fosforečnan vápenatý, síran hořečnatý, citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid sodný, hydroxid draselný, mikroenkapsulované železo (kukuřičný škrob, difosforečnan železitý, slunečnicový lecitin), síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran měďnatý, síran manganatý, citrát vápenatý), rybí olej (mléko, sója), olej z Mortierella alpina (mléko), emulgátor (sójový lecitin), vitaminy (L-ascorbát sodný, DL-alfa-tokoferol, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, retinyl-palmitát, fytomenadion, thiamin-hydrochlorid, pyridoxin-hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamin, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin), antioxidanty (askorbylpalmitát, tokoferoly) (sója), L-tryptrofan, nukleotidy (cytidin- 5-monofosforečnan, uridin-5 monofosforečnan, adenosin-5- monofosoforečnan, inosin-5- monofosofrečnan, guanosin-5-monofosforečnan), bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis, 108 CFU/100 g prášku v okamžiku výroby). Alergeny: mléko, rybí olej, sója. Baleno v ochranné atmosféře.

Charakteristika

Forma Mléko
Typ mléka Pokračovací
Věk od (v letech) 0,5
Věk do (v letech) 0,08

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126331